sohbet hatları
Casusluk ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Orange Is the New Black
İncele
Orange Is the New Black
Rahat bir yaşamı, anlayışlı bir sevgilisi, iyi bir anne ve çocukları ile mutlu bir şekilde yaşayan kahramanımız Piper Chapman, üniversite yıllarında işlemiş olduğu bşr suçtan dolayı tutuklanır ve hapse gönderilir. İlk zamanlarda hapishane hayatında çok fazla zorluk çeken Piper, yavaş yavaş ortama ayak uydurmaya başlar ve beklenmedik bir şekilde hapishaneye alışır. Zaman içerisinde hapishane koşullarına ve içinde yaşayan insanlarla beklenmedik dostluklar kuran kahramanımız, tüm geçmişini, düşüncelerini ve inancnı sorgulamaya başlayarak köklü bir değişim yaşamaya başlayacaktır. Konu olarak dizimiz bu şekildedir. Imdb seyircileri tarafından yüksek bir puan alan yapımı izlerken iyi seyirler dileriz. Dizilistem.com,
 • 2013–
 • 60
 • IMDb 8.1
 • 911
 • 0
Traitors
İncele
Traitors
4 Channels ın yepyeni dizisi Traitors bir vatana ihanet veyahutta öteki tabirle casusluk üzerinde durur. İkinci dünya savaşı henüz yeni yeni bitmiş ve tam anlamıyla bir ajanlık yarışı başlamıştır. Bunu da en çok yapan haliyle ABD'dir. Zira güçlü olmanın yolu her ülkede böylesine gizli casuslarınızın olmasıdır. Böylesine bir ortamda bir İngiliz, ABD için çalışmayı kabul etmiş ve İngilizlerin bilgi ve belgelerini yollamıştır. Öte yandan SSCB nin soğukluğunu hisseden İngilizler birde bunları önlemeye yönelik çalışmalara girecektir. İngiltere yapımı olan Traitors un başrolünde Feef Symonds karakteriyle Emma Appleton başrolde bulunuyor. Kendisini izleyicilerimiz Clique ten hatırlayacaklardır. Gerilim sevenler için iyi bir dizi diyebiliriz. www.dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019–
 • İngiltere
 • 45
 • 813
 • 0
Narcos
İncele
Narcos
Belkide yabancı dizilere başlama sebebiniz olabilecek bir diziyi eklemiş bulunmaktayız. Kolombiya'dan dünyaya yayılan muhteşem bir uyuşturucu/kokain ağını konu edinen Narcos dizisinde efsane patronlardan Pablo Escobar'ın hayatını öğreneceksiniz. 2015'te yayımlanan dizi tüm dünyada geniş bir izleyici kitlesi yakaladı. Hayali bir gün Kolombiya'nın başkanı olmak olan Escobar, sıfırdan başlayarak büyük bir uyuşturucu imparatorluğu kurmuştur. Öyle ki hem dostları hem de düşmanları bundan rahatsız olmuş ve hepsi birden kendisine cephe almıştır. Ancak bu onun büyüklüğüne gölge düşürmeyecektir. Zira güç paradır ve paradadır. Escobar'da sırf çocuğu ısınsın diye para yakan biridir ve bu nedenle ülkenin en güçlü insanıdır. Amerika'nın bir dönem Kolombiya değil de Escobar'ı muhatap almasının başka bir açıklaması olmasa gerek. Wagner Moura'nın başrolünde olduğu dizimiz 80 li ve 90 lı yıllarda Kolombiya'nın düştüğü durumu anlatmaktadır. Kartellerin uyuşturucu ağından mevzu alan dizimizde işi kızıştırma görevi Narkotik'e düşmüştür. Ajan Murphy ve Ajan Pena Kolombiya'da çok tehlikeli bir göreve atanmıştır. Escobar'ı durdurmak. Ancak bu hiçte kolay değildir. Tabi dizinin 3 sezonu da öyle devam etmemekte. 3. Sezon ta oyuna Gilberto ve Miguel kardeşler katılmakta. Ve tabii unutmamaız gereken bir karakter de Pacho Herrera. Dizide unutamayacağınız pek çok karakter olacak. César Gaviria'nın adaletli bir başkanlık süresindeki gayrıresmi adaletsizliği size politikanın kirli yüzünü gösterecek. Her ne kadar iyi bir insan olsanız bile. Polislerin rüşvet oyunları gücün ve paranın etkisini anlatacak. Navegante karakteri bile sizlere pek çok yönden olumlu yönler katacak. Dizimiz çok çok kaliteli bir dizi ancak sabretmeniz gereken bir yapın. Özellikle 3. sezonu beğenmeyen pek çok dizi sever var ancak sabredilirse o sezonun da kalitesinin ortada olduğunu düşünmekteyiz. Dileriz ki sizinde seveceğiniz güzel bir yapım olur. www.dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2015–2017
 • Amerika,Colombia
 • 49 dakika
 • IMDb 8.8
 • 838
 • 0
Narcos: Mexico
İncele
Narcos: Mexico
Efsane Narcos serisinin devamı sayılabilecek bir dizi olan Mexico, bu yıl dizi severlerin en çok izlediği diziler arasına liste başı olarak girdi. Dizimiz suç ve drama seven abonelerimiz için birebir izlenebilirliği yüksek bir yapım. Zira imdb de ilk 10 bin izleyicinin 8.9 puan ortalaması ile diziyi en üst sıraya taşımasına şaşmamalı. Konu olarak yine kartelleri ve uyuşturucu operasyonlarını ele alan yapım Narcos'un ana vatanı olan Kolombiya'dan Meksiya'ta taşınıyor. Bu defa ki ürünümüz ise kokain değil marijuana namı diğer esrar. Dizideki tabiriyile Mekiko marijuana'sı. Baş karakterimizde artık ne Ajan Pena nede Pablo Escobar. Oyuna değişik karteller katılıyor. Yeni patronumuz Guadalajara karteli. Yani Felix Gallardo. Gallardo'yu haberleri sık sık takip eden izleyicilerimiz tanıyacaktır ki henüz hayatta ve yaşıyor durumda olan bir kartel kendisi. Ancak ömrünün geri kalanını muhtemelen hapishane de geçirecek. Tabi bir Escobar olmak zor. Hapishaneyi ayağına getiren bir Escobar. Dizi genel olarak Gallardo'nun hayatını ve kartelin yükselişini ele alıyor. Tabi bir de ajan lazım. Ajan rolünde ise Kiki Camarena yer almaktadır. Kiki dizi için uydurulan bir isim zira gerçekte ismi Enrique. Narkotik'in Meksikayı kontrol etme emelleriyle yolladığı Enrique ile Gallardo'nun çarpışması dizide ilginç sahnelere rastlanmasını sağlıyor. Tabi Kiki rolündeki Michael Pena'dan Narcos Kolombiya'da yer alan Narkotik ajanlarının rolünü beklerseniz hayal kırıklığına uğrayacaksınız. O yüzden beklentiyi çok ta yüksek tutamyın tavsiyesinde bulunuyoruz. Beğeneceğinizi umduğumuz kalilteli bir dizi. Sitemize full hd kalitede türkçe altyazılı olarak ekledik. www.dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz.
 • 2018–
 • 50 dakika
 • IMDb 8.9
 • 608
 • 0
The Wire
İncele
The Wire
The Wire dizisi suç gerilim tarzını benimseyenler için biçilmiş kaftan gibi gözüküyor. Tüm sezonların her bölümünde gerek psikolojik olarak gerekse yarattığı heyecana bakılacak olursa bu türü sevenlerin en çok beğendiği dizi denilebilir. Imdb'de oy veren seyirciler de öyle düşünmekte ki 9.3 gibi tüm zamanların en iyi puanlarından birini almış durumda. Dizimiz konu olarak birbirinden bağımsız bölümler gibi görünebilir ancak esasen aynı şehirde geçen olayları ele almaktadır. Maryland'ın Baltimore şehrinin esrarengiz sokaklarından tutun da limanına kadar pek çok yer bize konumlandırılıyor. Pek çok büyük gazete ve dergi tarafından, yayınlandığı senelerde en iyi dizi olarak seçilen The Wire 5 ayrı sezon olarak karşımızda. Birinci sezonda Baltimore'un toz ve uyuşturucu trafiğini ele alan dizimiz ikinci sezonunda gemileri ve genel olarak limanları ele alıyor. Üçüncü sezon iş artık siyasete kayıyor ve Baltimore şehrinin politikasını ve politik oyunlarını öğreniyoruz. Dördüncü sezonunda ise eğitime inen dizi, bir şehir için eğitimin ne kadar önemli olduğunu karşımıza çıkarıyor. Ve dizinin final sezonu belkide en önemli unsurlardan biri olan yazılı basını anlatıyor. Dizimiz bir şehrin tüm detaylarını sizlere göstermekle kalmayıp o şehrin kalbi olan unsurların ayrıntılarını da aktarıyor. Bizlerde gelmiş geçmiş en iyi dizilerden olan The Wire'ı sizlere sunmak istedik. Dileriz ki beğenirsiniz. www.dizilistem.com olarak sizlere iyi seyirler dileriz.
 • 2002–2008
 • Amerika
 • 59 dakika
 • IMDb 9.3
 • 845
 • 0
Casusluk kategorisindeki dizleri buradan izleyebileceksiniz.