Fantastik ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Absolute Duo
İncele
Absolute Duo
Absolute Duo izle anime dizisinin konusu; Ruhlarından silah çıkaran insanlar "Paltolar" olarak adlandırılır ve kapasitelerini artırmak için Kouryou Academy Lisesine giderler. Her küçük öğrenicinin, bir gün Absolute Duo'nun yoğunluğunu gerçekleştirebileceği beklentileriyle başka biriyle işbirliği yapması gerekir. Tooru Kokonoe, kız kardeşinin ve arkadaşlarının şaşkın bir adam tarafından öldürülmesinden sonra iktidarı ele geçirmek için bu vakfa gitmek istiyor. Açılış servisinde olabileceği gibi, oturma sırasındaki bireye karşı düello yapmaya mecburdur; Tooru'nun her şeyi maça vermeyi planladığı gibi, ruhundan gösteren bir silahtan başka bir şey değil, bir kalkan, Julie Sigtuna adlı bir uzaktan kumandanın gözünü alan bir anormallik. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazili şekilde donmadan en iyi dizi ve film sitesi olan sitemizden izleyebilirsiniz. dizilistem.net iyi seyirler diler.
 • 2015–
 • 24
 • IMDb 6.9
 • 31
 • 0
11 Eyes
İncele
11 Eyes
11 Eyes izle anime dizisinin konusu; Gökyüzünün Kırmızıya döndüğü noktada, Ay Siyah'a dönüyor ve hayvanlar yollarda dolaşmaya başlıyor, Satsuki Kakeru ne yapacaklarını merak ediyor. En yakın arkadaşı Yuka ile birlikte, görünüşte yanlarında doldurulmamış olan bu tuhaf dünyaya neden gönderildiklerini çözmeye çalışıyorlar. Yine de, "Kırmızı Gece" bittiğinde, Kakeru ve Yuka, tekrar gerçekleşene ve tehlikeli bir durumda bırakılana kadar her fantezinin güvencesi olduğunu söyledi. Dört kişiyle de benzer bir seçim yapıyorlar: uzman bir kılıç ustası olan Kusakabe Misuzu, Kakeru'nun süresi dolmuş kız kardeşi Tachibana Kukuri, tuhaf, sessiz bir genç bayan, Kakeru'nun süresi dolmuş kız kardeşi, karakterini sakin bir uygulayıcıya döndüğünde, cana yakın bir uygulayıcı karakterine geri dönen cana yakın bir genç gözlükleri atıldı ve genç bir pirokinetikçi olan Tajima Takahisa. Bu gizli dünyanın ne olduğunu görecek ve bulmak için altı toparlanma, altı gölgenin önünden çıkması gibi işler çirkinleşiyor... Türkçe dublaj ve Türkçe altyazili şekilde donmadan en iyi dizi ve film sitesi olan sitemizden izleyebilirsiniz. dizilistem.net iyi seyirler diler.
 • 2009–
 • 24
 • IMDb 7.9
 • 36
 • 0
Mobile Fighter G Gundam
İncele
Mobile Fighter G Gundam
Mobile Fighter G Gundam izle anime dizisinin konusu; FC 60 yılında, oldukça fazla insanlık Dünyayı çevreleyen uzay devletlerine sahiptir. Anlaşmalar üzerindeki baskınlık, her ülkenin Gundam adı verilen bir goliath robotu ile diğerleriyle savaşmak için yalnız bir delege gönderdiği muazzam bir rekabet tarafından düzenli aralıklarla bir kez seçiliyor. Domon Kashuu, bu yarışmalardan birinde Neo-Japonya ile konuşmaya seçildi, ancak ülkesinin zaferini garanti altına almak için Domon'un milletlerinin geçişi ve istisnai olarak tehlikeli bir silahın kaybolmasıyla suçlanan kardeşini keşfetmekten daha az savaşıyor. Şeytan Gundam. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazili şekilde donmadan en iyi dizi ve film sitesi olan sitemizden izleyebilirsiniz. dizilistem.net iyi seyirler diler.
 • 1994
 • 24
 • IMDb 7
 • 51
 • 0
Cannon Busters
İncele
Cannon Busters
Cannon Busters izle yabancı dizisinin konusu; Gearbolt için bilinen muhteşem yeri araştırın. En yakın 2 arkadaşımızla bir araya gelmek için olağanüstü bir maceraya atılan farklı bir keşif ekibini takip ediyoruz. SAM. hattın en üstünde, arkadaş robotu saldırıya uğrayan Krallığının eksik yararlanıcısı olan en yakın arkadaşı Kelby ile tekrar birleşmeye karar verdi. Casey Turnbuckle, tarihli bir spunky yağ maymunu tamir robotu olup, yeniden tasarım arayışı içindedir. Philly Çocuk, sadece onları sallamak için bir fırsat arayan, ihtiyaç duyulan, içiçe geçmiş bir yasadışıdır. Ne olduğunu görmeye meraklıyım, hiç bilinmeyen en iyi kılıç ustası ve bilinçli bir mamut robota dönüşen normal Cadillac Eldorado'dan daha büyük. Tek başlarına, boşuna davranırlar. Birlikte, gerçek hayat rüyasında seyahat eden en havalı toplayıcılardır. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazili şekilde donmadan en iyi dizi ve film sitesi olan sitemizden izleyebilirsiniz. dizilistem.net iyi seyirler diler.
 • 2019–
 • 24
 • IMDb 6.7
 • 30
 • 0
The Mandalorian
İncele
The Mandalorian
The Mandalorian izle yabancı dizisinin konusu; Jango ve Boba Fett'in anlattıklarından sonra, Yıldız Savaşları evreninde başka bir savaşçı gelişir. Mandaloryan, İmparatorluğun yıkılmasından sonra ve Birinci Düzenin gelişmesinden önce kurulur. Tek bir silahlı silahşörün travalarını, dünyanın dış sınırlarında, Yeni Cumhuriyet uzmanından çok uzun bir süre takip ediyoruz. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazili şekilde donmadan en iyi dizi ve film sitesi olan sitemizden izleyebilirsiniz. dizilistem.net iyi seyirler diler.
 • 2019–
 • 100
 • 0
Hotel Del Luna
İncele
Hotel Del Luna
Hotel Del Luna izle yabancı dizisini konusu; Jang Man Wol, Hotel del Luna'nın CEO'su. Han seul şehir merkezinde düzenlenmiştir ve eski bir görünüme sahiptir. Birkaç yıl önce büyük bir hata yaptı ve bu sıralar boyunca Hotel del Luna'da kaldı. O mükemmel, ancak kaprisli, şüpheli ve çok garip. Goo Chan-Sung, global bir han işletmesinde şimdiye kadarki en genç sağ yönetici olarak görev yaptı. O gerçek bir korkaktır. Sağduyulu görünüyor, ancak çok hassas bir tavrı var. Şaşırtıcı bir dava nedeniyle, Hotel del Luna'da şef olarak çalışmaya başladı. Hanın müşteri tabanı, görünümlerden oluşmaktadır. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazili şekilde donmadan en iyi dizi ve film sitesi olan sitemizden izleyebilirsiniz. dizilistem.net iyi seyirler diler.
 • 2019–
 • 70
 • IMDb 9
 • 30
 • 0
YuGiOh! ARC-V
İncele
YuGiOh! ARC-V
YuGiOh! ARC-V izle anime dizisinin konusu; Yuya Sakaki'nin etrafında dönüyor, affedilmeyen gerçeklikten sırıtarak kaçmaya çalışıyor. Öyle olabileceği gibi, bir Düello onu sıkıntılara karşı koyma konusunda güvence vermeye zorlar ve sınırsız potansiyel sonuçların yoğunluğunu elde eder. Şovun ana konusu "Zihinsel metanetle öne çıkın !!" Yuya özel bir akademide bir uzmandır ve bir tür uzman Düellocu olan bir "uyarıcı Düellocu" haline nasıl dönüleceğini bulmuştur. Hikaye, Japonya'nın Cennet Şehri'nde geçiyor. Leo Corporation lideri Declan Akaba tarafından kontrol ediliyor.Kuruluşun “Kitleli Güçlü Vizyon” un yayılmasıyla “Etkinlik Düelloları” Paradise City'de tasarlandı ve genel olarak öne çıktı. Gençler yıldız seviyesindeki Pro Düelloculara hayran kalıyorlar ve Yuya'nın ziyaret ettiği You Show Duel Okulu ve bu tür okulların en büyüğü olan Leo Dueling Enstitüsü (LID) de dahil olmak üzere küçük ve büyük paket okullarda Summoning ve Duel stillerini kapıyorlar. Bir noktada, Yuya Pro Düello dünyasının şu anki kahramanı ile bir sunum koordinasyonuyla mücadele ediyor ... Düello sırasında, Yuya'nın kolyesi parıldamaya başlar ve ona hiçbir zaman Pendulum Summoning adı verilen bir Summoning türüne erişim hakkı vermez. Bu Leo Corporation'ı Yuya'yı kontrol ettirir. Bu arada, loş bir düellocu Leo Şirketi'ni düşürmeye çalışıyor ve tam olarak Yuya'ya benziyor! Bir yıldıza dönüşmek ve babasının örneğini taklit etmek için, Yuya'nın Arc League Championship için bir tasarıya uyması için dört maç kazanması gerekiyor.Bu test sırasında, Yuya Düellocu olarak gelişir ve sonunda rekabete geçişi hızlandırır. Yarışma başlayacağından Declan, Yuya'nın Standart Boyut'u babası Leo Akaba'dan korumak için dayanışma içinde olup olmadığını düşünüyor. Paradise City Şampiyonası devam ediyor ve Yuya'nın ilk maçı rakibi karşısında: Sylvio. En son tanıştığında Sylvio, bir sonraki Düelloları ve yok olma Yuyalarından önce Sarkaç Toplama Ası olacağını garanti etti. Öyleyse, Sora'nın muhalifi, Declan'ın talep ettiği yarışmaya katılan başka bir ölümden çok tehlikeli bir düellocu olan Shay'den başka bir şey değil. Sonunda, Yuya ve arkadaşları şehirdeki büyük Düello okullarını kapsayan ve düzenli olarak gelişen bir sır ile yaralandılar. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazili şekilde donmadan en iyi dizi ve film sitesi olan sitemizden izleyebilirsiniz. dizilistem.net iyi seyirler diler.
 • 2014–
 • 20
 • IMDb 5.0
 • 87
 • 0
The Outpost
İncele
The Outpost
The Outpost izle yabancı dizisinin konusu; Blackbloods adında mistik olarak şaşırtıcı bir yarışın geri kalanı olan Talp (Jessica Green), "The Outpost" un ana döneminde, akrabasını katleten erkekleri bulmak için Outpost'a karşı savaşıyor. Karakolda, bar as Janzo (Anand Desai-Barochia), Lady Gwynn (Imogen Waterhouse) ve Outpost kapı bekçileri Kaptan Garret Spears'ın (Jake Stormoen) öncüsü ile tanışır ve yakından tanışır. Pençe'nin intikam yolculuğu, kendisini inanılmaz bir kefaret içerebilecek sıkıntılı bir karara olduğu gibi, kendisi ve ırkı hakkında içeriden bilgi sahibi bulmaya itiyor. "The Outpost" ayrıca Andrew Howard'ı Gate Mareşal Cedric Wythers, Kevin McNally ve The Smith, Robyn Malcolm ise Elinor olarak canlandırıyor. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazili şekilde donmadan en iyi dizi ve film sitesi olan sitemizden izleyebilirsiniz. dizilistem.net iyi seyirler diler.
 • 2018–
 • 43
 • IMDb 6
 • 62
 • 0
Douluo Dalu 2
İncele
Douluo Dalu 2
Douluo Dalu 2 Anime izle dizisinin konusu; Tang San, Tang Sect askeri işçilik grubunun en ünlü adanmışlarından biri ve örtülü silahların kullanımında rakipsiz. Standartların yükselmesiyle birlikte, kurumun eski millet geleceği görkemli olacağını kabul eder; Oysa Tang bu hayatı grubun yasadışı efsanesini ölümü hak eden bir faaliyete geçirme pahasına almakla geçiriyor. Halen öğrenme tırmanışından memnun olan Tang, yaşama devam etmek için hiçbir motivasyon görmüyor ve Cehennem Zirvesi'nden sıçradı, ancak düzenlemenin bir parçası olmayacağının dehşeti içinde kaldı. Douluo Continent'te sağlam galibiyet ve zayıf kimse ölür. Her birey, müşterisine farklı avantajlar sağlayan, bazıları geliştirilip pekiştirilebilecek doğuştan gelen bir ruha sahiptir. Bu tür ruhlarla dünyaya getirilen bireyler, ana karadan genellikle onur verici biri olarak görülen bir çağrı olan Ruh Üstat olma yolunda ilerleyebilirler. Bu tuhaf dünyaya dirilen Tang, sadece metal bir sahtekarın çocuğunun hayatını biliyor. Altı yaşında, Ruh Efendisi işlevine katılır ve ruhunu bulur. İyi seyirler dileriz.
 • 2018–
 • 20
 • IMDb 8
 • 209
 • 0
Toaru Kagaku no Accelerator
İncele
Toaru Kagaku no Accelerator
Toaru Kagaku no Accelerator Anime izle dizisinin konusu; Akademi kentinde ki olağanüstü güçlere sahip olacak olan kişiler 6 bölüme ayrılacaktır seviye 0 en az güce sahip olmaktayken Seviye 5'e geldiğinde ise ezici bir üstünlüğe sahip olacaktır. Kentte yaşamakta olan birkaç milyon olağanüstü güce sahip olacak olan kişinin arasından sadece yedisi 5'nci seviyeye ulaşmayı başaracaktır ve en güçlüsü Accelerator'dur. Gücünün bu büyük kısmını kullanarak Last Order'ı kurtararak Accelerator kendisini Disciplinary Action isminde ki kötü bir örgüte karşı bulacaktır. İyi seyirler dileriz.
 • 2019–
 • 24
 • IMDb 6.7
 • 55
 • 0
Carnival Row
İncele
Carnival Row
2019 yılı Amazon yapımı olan olan Carnival Row, ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun yapım kadrosunda bulunduğu dizinin senaryosunu The 4400’ın yaratıcılarından Rene Echeverria kaleme alacak. Zamansal olarak gelecekteki bir şehir olan Burgue konu alacak olan yapımda şehrin seri katil terörünü konu alacaktır. Fantastik bir evreni konu edinen yapım insanların ve diğer türde yaratıkların bir arada yaşantısını konu alacaktır. Merakla beklenen yapım 30-31 ağustos tarihinde yayınlanacaktır. Dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019–
 • ABD
 • 52 dk
 • 1.909
 • 0
The Rook
İncele
The Rook
Daniel O'Malley’in aynı isimli romanından uyarlanan dizi, paranormal güçler tarafından takip edilen genç bir kadının maceralarını ele alıyor. Londra parklarından birinde gözlerini açan bir kadın etrafında cesetlerin dolu olduğunu görür, ne varki geçmişine dair hiç bir şey hatırlayamaz. Şimdi yaşadıklarını hatırlamak ve hafızasını çalan insanlara karşı koyabilmek için çetin bir savaşa atılmak zorundadır.
 • 2019–
 • ABD
 • 52dk
 • IMDb 7.3
 • 693
 • 0
Jinn
İncele
Jinn
Netflix'in ilk Arap dizisi olan Jinn Ortadoğu'da yaşayan bir grup gencin başından geçen fantastik olayları konu almaktadır. Bir kız, erkek görünümlü bir cini farkında olmadan serbest bırakacaktır. Bu durum sonrası herbirini farklı hikayesi ve gücü olan gençler birbirleri ile tanışırlar. Bu cinin serbest kalması insanları tehdit altına sıkacaktır ve bu kızda bunu sonradan fark edecektir. Bundan sonraki süreçte bu genç grubun başından geçenleri ekrana taşıyacak yapım ilk sezonu ile vizyona girdi. Dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019–
 • Ürdün
 • 30 dk
 • IMDb ?
 • 948
 • 0
Ghosts
İncele
Ghosts
Alison ile Mike çifti kendileri için yeni bir ev bakmaktadırlar. Birbirini çok seven bu çift kendi ekonomilerini uygun bir ev aramaktadırlar. Ev aramakla uğraşırlarken günün birinde Alison aranır. Bu aranmada Alison un uzaklarda bir akrabası öldüğü söylenir ve tüm mirası karakterimize geçer. Kendilerine kalan evi otel olarak değerlendiren çift kendilerini bekleyen hayaletlerden habersizdir. İlk sezonu sona eren yapımın imdb puanı 7.7 olarak belirlenmiş durumda. Dizilistem ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 2019–
 • 25
 • IMDb 7.3
 • 159
 • 0
Happy!
İncele
Happy!
Bir çizgi roman uyarlaması olan Happy! dizisinde alkol bağımlısı olan eski bir polis Nick Sax ı göreceğiz. Sax'ın şu sıralar yaptığı ise kiralık katil olmak. Ancak hiçbir şeyi kafaya takmayan bir katil ve aynı zamanda uyuşturucu bağımlısı. Ve bir çizgi karakter olan unicorn Happy karşısına çıkıyor. Normalde yalnızca Hailey tarafından görülen Happy, kız kaçırılınca bi anda Sax tarafından da görülebilir oluyor. Sebebi ise kızı bulmada yardım istemek. Ancak bizim Sax, ikna olacak mı? Zor ama imkansız değil. Her şeye rağmen Happy azmi ile onu ikna etme peşinde. Dizilistem ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz.
 • 2017–
 • 42
 • IMDb 7.6
 • 148
 • 0
Fantastik kategorisindeki dizileri buradan izleyebileceksiniz.