Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Black Mirror

  Black Mirror

  IMDb : 8.9 6 Sezon 24 Bölüm

  Teknoloji hayatımızın her anında olsaydı ne olurdu? Düşünsenize bir sosyal medya uygulaması her şeyi ele geçiriyor ? Dizimizde buluşlar ve iç sanrılar zıtlaşıyor ve değişik bir gelecek bizleri bekliyor. İngilizlerin son dönem yapımlarından olan 2011'de vizyona girip şu ana kadar 4 sezonu geride bırakan dizi 5. sezonu ile pek yakın zamanda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Charlie Brooker'in senaristliğini yaptığı dizi özellikle senaryosu ile dünyada çok ses getiren yapımlardan oldu. Bu yüzden imdb de 8.9 puan gibi tüm zamanların en iyi derecelendirmelerinden birine sahip oldu. Dizimizin her bir bölümü ortalama olarak 1 saat sürmekle beraber sezonlar farklı bölüm sayılarından oluşmaktadır. Birinci sezonumuz alışıldığın dışında bir dünya tasviri ile karşımızda yer alıyor. Buna göre insanlar yaşama devam etmek için puan toplamak zorunda ve implantlarla yaşamını idame etmek zorunda. 2. Sezonda ise sosyal medya ve kadın figürleri ön planda. 3. Sezon bize aşıkların buluştuğu bir cenneti ve sosyal medyanın etkisini gösteriyor. 4. ve son sezon genel olarak teknolojinin kötü yanlarını anlatıyor. Dizimizin genel olarak konusu bu şekilde. Dileriz ki hoşunuza gidecek bir yapım olur. Dizilistem.com ekibi olarak sizlere iyi seyirler dileriz.
  Black Mirror 9.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      8.9   988

 1. ‘Black Mirror’ın 5. Sezon Afişleri Görücüye Çıktı
    3 ay Önce   154
  ‘Black Mirror’ın 5. Sezon Afişleri Görücüye Çıktı 'Black Mirror'ın 5. sezonundan 3 yeni afiş görücüye çıktı
  Black Mirror 5 Saatlik Bölümüyle Geliyor!
    8 ay Önce   322
  Black Mirror 5 Saatlik Bölümüyle Geliyor! Black Mirror 5. Sezona olağanüstü bir şekilde prömiyer yapmaya hazırlanıyor. Her geçen sezon izleyicileri daha da heyecanlandıran eşsiz senaryoları ile karşımıza çıkan İngiliz yapımı dizi, 5. sezona ise 320 dakikalık bir bölümle girecek. Bandersnatch ismiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Black Mirror’un bu bölümünün interaktif olacağı konuşuluyor. İzleyicilerine kendi sonunu kendin seç şansı sunan bölümde pek çok farklı sonucun ve çıkarsamanın sunulacağı söyleniyor. 1. Bölümü 28 Aralık’ta yayınlanacak olan yapım Netflix’le birlikte Dizilistem’de yayınlanacak. 1. Bölüm olan Bandersnatch’i izlemek için burayı tıklayabilirsiniz. Bakalım kendi maceranızda nasıl bir sonuç elde edeceksiniz.
  YouTube interaktif filmleriyle Netflix’e rakip olacak!
    4 ay Önce   90
  YouTube interaktif filmleriyle Netflix’e rakip olacak! Youtube interaktif içerikleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aslında bu konuda Netflix'ten daha tecrübeli olan YouTube, rekabette bu tecrübesini kullanabilecek mi?
  Yeni interaktif dizi Doğaya Karşı Mücadele fragmanı!
    5 ay Önce   139
  Yeni interaktif dizi Doğaya Karşı Mücadele fragmanı! Netflix'in yeni interaktif dizisi Doğaya Karşı Mücadele fragmanı yayınlandı. Bakalım yeni Netflix yeni interaktif dizisinde bize nasıl sürprizler hazırlamış? 
  Ülkemizde 2018 Yılının En Çok İzlenen Dizileri
    8 ay Önce   799
  Ülkemizde 2018 Yılının En Çok İzlenen Dizileri Yabancı dizi sektörünün yoğun olarak rağbet gördüğü ülkemizde son günlerine girdiğimiz 2018 yılında en çok hangi diziler izlendi ? İzleyicilerin yoğun beğenisi ile karşılaşan en iyi 20 diziyi sizler için sıraladık. Sıralamamızda sizlerin de gönlünde taht kurmuş birkaç dizi bulabileceğinizden şüphemiz yok. Tabi yok artık bu da listeye girer mi listeye diyeceğiniz yapımlarda var ancak unutulmamalıdır ki bu liste 2018 için bir liste. Ve GOT, Vikings gibi yapımların ilk 10 ay sessiz kalması listedeki dizilerin en çok izlenen diziler arasına girmesini sağladı. Liste genel olarak sağlam ve herkesin muhtemelen beğeneceği dizilerden oluşuyor.  13 Reasons Why  La Casa De Papel Orange Is The New Black Black Mirror The Handmaid’s Tale The End Of The F***ing World Marvel’s Jessica Jones Stranger Things Atypical Marvel’s Daredevil Elite Chilling Adventures Of Sabrina Insatiable BoJack Horseman Sense8 Dark Altered Carbon Big Mouth Santa Clarita Diet Cable Girls ”Tv Time verilerinden yararlanılmıştır.” Yabancı dizi izle, dizi izle, anime izle
Background