1. Daredevil

  Daredevil

  IMDb : 8.7 3 Sezon 39 Bölüm

  Bir Marvel kahramanlarından olan Daredevil dizisi bizlere Avukat Matt Murdock'ın hayatını ve yaptığı kahramanları anlatmaktadır. Murdock görme yetisi olmayan bir avukat. Suçsuz insanları başarılı bir şekilde savunan kahramanımızın görme yetisi olmasa da diğer yetileri normal insanlara göre çok daha fazla hassastır. Gündüzleri avukat olarak suçsuz insanları koruyan Murdock geceleri ise Daredevil kimliğine girerek halkı kötülüklerden kurtarmaktadır. Konusu bu şekilde de olan yapım Imdb seyircileri tarafından 8.7 lik yüksek bir puan alarak adından baya bahsettirdi. Dizilistem ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.7   823

 1. Daredevil’in 4. Sezonu İptal Edildi!
    1 sene Önce   422
  Daredevil’in 4. Sezonu İptal Edildi! Marvel ve Netflix’in ortak yapımlarından olan Daredevil’in 4. Sezonu iptal edildi. Netflix, hayranlarını üzecek bir açıklamayla dizi dünyasını şoka uğrattı. Buna göre 3 sezonu çekilen Daredevil’in 4. Sezon çekimleri iptal edildi. Marvel hayranlarının yoğun tepkisiyle karşılaşan Netflix şu açıklamayı yaptı : “Marvel’s Daredevil 4. sezonuyla Netflix’e geri dönmeyecek. Dizinin son ve final sezonunun başarısından ve kalitesinden çok memnunuz. Hayranları için acı verici olsa da bu kadar çok yüksek puan alan bir bölümle veda etmenin en iyisi olduğuna karar verdik. Yapım ekibine ve yıllardır diziyi destekleyen hayranlara teşekkür ederiz.” Dileriz ki bu kaliteli yapımın devamı çekilir. Ancak görünen şu ki Netflix, bu yönde bir girişime imza atmayacak.
  Ülkemizde 2018 Yılının En Çok İzlenen Dizileri
    12 ay Önce   921
  Ülkemizde 2018 Yılının En Çok İzlenen Dizileri Yabancı dizi sektörünün yoğun olarak rağbet gördüğü ülkemizde son günlerine girdiğimiz 2018 yılında en çok hangi diziler izlendi ? İzleyicilerin yoğun beğenisi ile karşılaşan en iyi 20 diziyi sizler için sıraladık. Sıralamamızda sizlerin de gönlünde taht kurmuş birkaç dizi bulabileceğinizden şüphemiz yok. Tabi yok artık bu da listeye girer mi listeye diyeceğiniz yapımlarda var ancak unutulmamalıdır ki bu liste 2018 için bir liste. Ve GOT, Vikings gibi yapımların ilk 10 ay sessiz kalması listedeki dizilerin en çok izlenen diziler arasına girmesini sağladı. Liste genel olarak sağlam ve herkesin muhtemelen beğeneceği dizilerden oluşuyor.  13 Reasons Why  La Casa De Papel Orange Is The New Black Black Mirror The Handmaid’s Tale The End Of The F***ing World Marvel’s Jessica Jones Stranger Things Atypical Marvel’s Daredevil Elite Chilling Adventures Of Sabrina Insatiable BoJack Horseman Sense8 Dark Altered Carbon Big Mouth Santa Clarita Diet Cable Girls ”Tv Time verilerinden yararlanılmıştır.” Yabancı dizi izle, dizi izle, anime izle
Background