sohbet hatları
 1. Lucifer

  Lucifer

  IMDb : 8.2 5 Sezon 68 Bölüm

  “Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar yer yüzüne inmiş sırları olan bir melek. Los Angels polislerine yardım eden Lucifer, insanlardan bir melek olduğunu saklamış ve bu gizlilikle yaşamaktadır. Neil Gaiman tarafından yaratılan Lucifer, Sandman romanının yardımcı karakterlerinden biriyken kendine ait ünlü romana sahip olan Lucifer böylece herkes tarafından tanındı. Imdb seyircileri tarafından 8.2 lik yüksek bir puan alan yapım mayıs ayı itibari ile 4. sezonu ile ekranlara taşınacaktır. Dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
  Lucifer 10.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      8.2   1.001

 1. Lucifer’ın 4. Sezonundan Yeni Fragman Geldi!
    10 ay Önce   263
  Lucifer’ın 4. Sezonundan Yeni Fragman Geldi! İlk üç sezonu FX bünyesinde yayınlayan, 4. sezonu için Netflix'e transfer olan dizi Lucifer, yeni sezon tarihini kısa bir fragman ile duyurdu.   
  Lucifer’den Yeni Poster ve Görseller Yayınlandı
    10 ay Önce   236
  Lucifer’den Yeni Poster ve Görseller Yayınlandı Daha dün yepyeni bir fragmanı yayınlanan Netflix’in yeni transferi Lucifer’den bugün de poster ve yeni görseller geldi. 4. sezonunda Fox ekranlarından, Netflix’e transfer olan dizi Lucifer, 8 Mayıs’ta hayranlarıyla buluşmaya hazırlanırken, diziden tanıtım atağı geldi. Dün yayınlanan kısa bir tanıtım fragmanının ardından, bugün yeni bir postere ek olarak, diziden görseller de hayranlarının beğe...
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı