Birds of Prey ve The Gentlemen Ev Sinemasına Geliyor

Birds of Prey ve The Gentlemen Ev Sinemasına Geliyor

  Mart 29, 2020

  99 Okunma

Universal Stüdyolarının öncülük ettiği ve

Universal Stüdyolarının liderlik ettiği ve “Invisible Man”, “The Hunt”, “Emma” gibi yapımların hane sinemasına getirmesinin hemen peşinden, Warner Bros. “Birds of Prey”i ve SPX “The Gentlemen”ı erken ulaşımla ev sinemasına getiriyor.

Dünya genelinde koronavirüs salgını devam ederken, Universal ve Warner Bros. gibi stüdyolar, karantina müddetinin belirsizliği ile yeni kararlar almaya başladı. Universal, hala gösterimde olan “Invisible Man”, “The Hunt”, “Emma” gibi yapımları 20 Mart 2020’den itibaren VOD platformu üzerinden yayınlama kararı almıştı.

Warner Bros. da benzer bir karar ile Margot Robbie’li “Birds of Prey” filmini 24 Mart 2020 itibari ile online ulaşıma açacak. Film, Amazon ve iTunes gibi platformlar üzerinden seyirci ile buluşacak. “The Gentlemen”in yapımcıları(SPX) de bu çağrıya uydu ve “dünya çapında sosyal mesafe” hareketini desteklemek emeliyle online gösterimini 24 Mart 2020 tarihine çekti.

Koronavirüs salgını sebebiyle dünya çapında, box office verileri olmadığı kadar düşük bir düzeyde,virüsün dağılmasını engelleme çalışmaları devam ederken bir çok stüdyodan bu tipte kararlar alması bekleniyor.

Yorum Alanı