Merakla Beklenen Ricky Gervais Komedisi After Life’ın İkinci Sezonundan Fragman!

Merakla Beklenen Ricky Gervais Komedisi After Life’ın İkinci Sezonundan Fragman!

  Nisan 10, 2020

  109 Okunma

After Life'ın yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı..

Dünyanın en çok konuşulan ve en çarpıcı komedyeni Ricky Gervais’in yazdığı ve başrolünde bulunduğu, ilk sezonu beklentilerin üzerinde bir beğeni alan dizisi After Life’ın ikinci sezonundan ilk fragman yayınlandı. Ülkemizde de kısa müddette geniş bir hayran kitlesi edinen Netflix dizisinin yeni sezonu, 24 Nisan 2020 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de de yayında olacak. İlk sezon nihayetinde hayranlarına teşekkür eden Gervais, bir sene sonra yeni sezonla tekrar karşımızda olacak.

Küçük, kendi halinde bir kasaba olan Tambury’de, eşinin kardeşinin sahibi olduğu mahalli bir gazetede çalışan Tony’nin hikayesi dizinin odak noktasını oluşturuyor. Eşini kaybettikten sonra hayata darılan ve sık sık intiharı düşünen Tony, buna karşın çevrenindeki insanları güldürmeyi muvaffak olur ve onlara hayatın güzellikleriyle ilgili öğütler vermeyi savsaklamaz. Sözünü hiçbir konuda sakınmayan Tony, bu konuda bazen meseleler yaşasa da hayatına devam eder. İkinci sezonda Tony ve arkadaşlarını gazetenin kapanma tehlikesiyle mücadele ederken buluruz. Tabii tüm bunlar olurken Gervais’in ofansif mizahından da geri kalmayız.

Netflix özgün dizisi After Life, Derek Productions yapımı. İkinci sezon, ilk sezon da olduğu gibi 6 bölümden oluşan bir mini dizi olacak. Dizinin her şeyi elbette yeniden Rick Gervais. Diziyi yaratan, yazan ve yöneten komedyen, baş yapımcılık görevini Duncan Hayes’la beraber yürütecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ricky Gervais dışında, ilk sezonda da yer alan Penelope Wilton (Downton Abbey), David Bradley (Game of Thrones), Ashley Jensen (Extras), Tom Basden (Plebs), Tony Way (Edge of Tomorrow), Mandeep Dhillon, Roisin Conaty ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road) yine bulunurken, ikinci sezonda kadroya Peter Egan (Downton Abbey), Ethan Lawrence (Bad Education) ve Bill Ward (Coronation Street) gibi isimler ilave ediyor.

After Life’ın ikinci sezonu, tüm dünyayla aynı anda 24 Nisan 2020 tarihinde Netflix Türkiye’de yayında olacak.

Yorum Alanı