sohbet hatları

‘Stranger Things’in En Sürprizli ve Dokunaklı Sezonu Geliyor

‘Stranger Things’in En Sürprizli ve Dokunaklı Sezonu Geliyor

  Mayıs 29, 2019

  582 Okunma

David Harbour’a göre ‘Stranger Things’in 3. sezonu beklenmedik sürprizlere ve dokunaklı anlara ev sahipliği yapacak!

Başrol oyuncularından David Harbour’a göre, Stranger Things’in 3. sezonunda büyük sürprizlerle karşılaşacağız.

Dizide Jim Hopper karakterine hayat veren Harbour, geçtiğimiz günlerde MCM Comic-Con etkinliğinde konuştu. Dizide Eleven’ın manevi babası olarak izlediğimiz başarılı oyuncu, yeni sezonun baba-kız ilişkisiyle ilgili kayda değer gelişmelere ev sahipliği yapacağını söylerken sekizinci bölümde “beklenmedik” ve “dokunaklı” bir durumun yaşanacağını müjdeledi.

Harbour, Eleven karakteriyle ilgili yorumlarına şöyle devam etti: “Eleven büyüyor ve bu Hopper’ı korkutan bir durum. Küçük kızının oğlanlarla takılması fikrinden hiç hoşlanmıyor. Bu yüzden sezon başında huzursuzluğunu görüyoruz. Kızı gençliğe adım atıyor ve kendini keşfetmeye başlıyor. Bu da Hopper için herhangi bir Demogorgon yaratığıyla uğraşmaktan çok daha zor.”

Harbour yeni sezonla ilgili olaraksa “Bu sezonda çok fazla olayla karşılaşacaksınız ve finalde yaşanan şey bir hayli beklenmedik ve fazlasıyla dokunaklı olacak. Sanırım sekizinci bölüm, bugüne kadar çektiğimiz en dokunaklı bölüm olacak” yorumunu yaptı.

Matt ve Ross Duffer kardeşlerin yarattığı dizinin başlıca rollerini Winona Ryder, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Cara Buono, Natalia Dyer, Jake Busey, Joe Keery, Charlie Heaton, Dacre Montgomery, Cary Elwes ve Francesca Reale paylaşıyor.

“Stranger Things”in 3. sezonu 4 Temmuz’da Netflix’te gösterime giriyor.
Diziyi Netflix le aynı anda Stranger Things 3. Sezon izle linkinde bulabileceksiniz.

Yorum Alanı