Tom Hanks ve Rita Wilson Hastaneden Çıktı

Tom Hanks ve Rita Wilson Hastaneden Çıktı

  Mart 29, 2020

  155 Okunma

ABD'li ünlü oyuncu Tom Hanks ve eşi Rita Wilson, koronavirüs tedavisi oldukları hastaneden taburcu oldu. 63 yaşındaki Tom Hanks ve eşi Rita Wilson Elvis Presley'in hayatını anlatan

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’li tanınmış kişi oyuncu Tom Hanks ve eşi Rita Wilson, koronavirüs rehabilitasyonu oldukları hastaneden taburcu oldu.

63 yaşında olan Tom Hanks ve eşi Rita Wilson Elvis Presley’in hayatını anlatan “Elvis” filmi için Avustralya’nın Gold Coast Bölgesindeydi. Ünlü çift geçtiğimiz hafta koronavirüs testinin pozitif çıkması neticesi rehabilitasyon olmak üzere Avustralya’da bir hastaneye yerleşmişti. Hastanedeki tedavi sürecinin bitirmesinin hemen peşinden çiftin bundan sonraki tedavi sürecine hanelerinden devam edilmesine karar verildi. “Elvis” filminin yapımı ise durduruldu.

Taburcu olduktan sonra Queensland’de bir hane kiralayan çift, sosyal hayattan izole bir şekilde tedavilerine devam edecek. Karantina sürecini çok ciddi şekilde yürüten çift, Instagram’dan, “Burada bize harbiden çok iyi bakılıyor, virüsün dağılmasını önlemek için biz de elimizden geleni yapacağız.” şeklinde bir izah yayınladı.

Avustralya’da 68’i Queensland Bölgesi’nde toplam 375 kayıtlı koronavirüs olayı bulunuyor.

Yorum Alanı