Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
Yayınlanır yayınlanmaz Dizilistem'de!
Mucize 2 : Aşk izle 7.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
7.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mucize 2 : Aşk izle

-

Mucize 2

Mucize 2 : Aşk izle
Filmimizin konusu şu şekilde ilerliyor : Birinci filmimizde gönlü sakat olmasın diye kız verilen Aziz in son sahnede geri geldiğini ve düzelmiş bir şekilde ailesinin karşısında durduğunu gördük. Bunun sebebi sorulduğunda aşk demişti Aziz. İkinci filme ismini verecek olan olguyu da belirtiyordu böylece : Aşk. Yapımda Aziz ve karısı, muallimle birlikte Ege ye gidiyorlar ve orada Aziz pek çok sıkıntı çekiyor, hor görülüyor, yeri geldi mi eziliyor ancak sevdiği kadın sayesinde dimdik ayakta kalıyor. Kalbi kırılıyor ancak sevdasını kırmıyor. Peki gönlü güzel Aziz nasıl oldu da sakatlıktan kurtuldu? Bunu hep birlikte filmi izleyip cevaplandıracağız. Yapımın yönetmenliğini yine Mahsun Kırmızıgül yapıyor. Filmi ilk elden Dizilistem de izleyebilirsiniz diyor ve www.dizilistem.com ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz.
  Tür: Fragman
  1. Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (15 Mart 2019)
      5 ay Önce   112
    Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (15 Mart 2019)   15 Mart 2019 haftasında 4’ü Türk yapımı toplam 9 film vizyona giriyor.    Türk İşi Dondurma Avusturalya’da yaşayan iki Türk genci geçimlerini dondurma satarak sağlamaktadır. 1900’lü yıllarda geçen filmde, gençler ülkelerinde Çanakkale Savaşı’nın çıktığı haberini alırlar. Bunun üzerine mücadeleye katılmak için Türkiye’ye dönmeye karar verirler. Ancak adadan çıkmalarına izin verilmez. Bu esnada...
Yorum Alanı