Playerler Hakkında Bilgiler

Bu sayfa izleyicilerimizin sorunsuz bir şekilde videoları izlemeleri için oluşturulmuştur. Okumanızı tavsiye ederiz.

Video Playerler

  • Vidmoly-Moly-:Vidmoly Player sistemi izleyicilerine sorunsuz ve hızlı bir izleme sunar. Ancak tek sıkıntılı yanı video öncesinde çıkan reklamlardır. Bunu çözmenin bir yolu var! O da https://vidmoly.me/ sitesine girip Sign Up butonuna tıklayarak üye olmak. Bir defa üye olursanız ve giriş bilgilerinizle girip beni hatırla derseniz karşınıza video öncesi reklamlar çıkmayacaktır.
  • Rapid:Yeni sistemde getirdiği premium sistemiyle izleyicilerinden tepki çekse de telif vb. durumlara en az takılan sistemlerden olmasıyla öne çıkan Rapid’den şu anlık genel olarak 480p kalite videoları sorunsuz şekilde izleyebilirsiniz.
  • Drive: Şu an en sorunsuz ve hızlı video izleme sistemi olan Drive de yaşanan tek sıkıntı günlük izleme limitinin olması. Ancak biz genel olarak alternatifler arasında koyduğumuz için bilinçli izleyicilerimiz rahatlıkla Drive den videoları izleyebileceklerdir.
  • Dl player sistemleri: Jw Player in sunduğu avantajlardan yararlandığım bu sistemlerden sorunsuzca videoları izleyebilir ve dilerseniz indirebilirsiniz.
  • Ok.Ru : Özellikle anime severler için eklediğimiz bu player yapısı telif nedeniyle çok sık silinse de anime vb. videolarda telif sıkıntısının daha az yaşanması sebebiyle rahatlıkla izlenebilir.
  • Jw Player: Anime severlerin sevdiği player sistemlerinden olan Youpload, 5 saniyelik video öncesi skip ads bölümünü geçtikten sonra rahatlıkla izlenebilir.
  • Mango: Genelde tek kalite seçeneği ile izlenebilen mango sistemi özellikle IDM ile video indiren izleyicilerimiz için tavsiye niteliğindedir. İzlemek için yalnızca hd kalite kotasını kaldırabilen internete sahip olan izleyicilerimize önerdiğimiz sistem maalesef pop up açmakta ve o duruma engel olamamaktayız. En avantajlı noktası ise telif nedeniyle çok nadir silinen bir sistem olması.
  • Oload: Piyasanın en eski sistemlerinden olan Openload yine hızlı bir internete sahip olanlar için tavsiye edeceğimiz playerlerden. Kalite seçenekleri nadir olarak bulunan bu player yine tıklanınca yeni sekme açan sistemlerden. Ancak Idm ile video indirenler için tavsiye edeceğimiz bir yapıda.
  • Mega: Anime severler için eklediğimiz bu player sorunsuz şekilde çalışmakta.
  • Sendvid, sibnet, myvi vb. : Anime sektöründeki izleyicilerimize eklediğimiz bu playerler silinme oranının az olması nedeniyle yine tavsiyelerimiz arasında.

Bununla birlikte yoğun bir şekilde nasıl indirme yaparım gibi sorulara maruz kalıyoruz. Eklediysek Dl Player de sol üst kısımda download kısmı mevcut oradan rahatlıkla indirebilirsiniz. Onun dışında Internet Download Manager premium sistemiyle tüm videoları tek tıklamayla rahatlıkla indirebilirsiniz. Idm’yi premium olarak ücretsiz bir şekilde google da aratarak bulabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı