Video Ekleme – Onay Süreci

Dizilistem kullanıcılarına özel yepyeni bir güncelleme daha getirdik. Bu güncellemeye göre artık ÜYELERİMİZ de video ekleyebilecek. Ancak elbette bunun kriterleri var. Peki nedir bu kriterler?
– Videolar youtube linki olarak paylaşılacak ve bizim playerlerimiz tarafından izleyicilere sunulacak. Yani siz giriş yapıp video ekle bölümünden youtube linki girdikten sonra ilgili kategori, etiket ve açıklamayı gireceksiniz. Kısa bir onay süreci sonunda anasayfada videolarınız görünür olacak.
– Anime film, kore filmleri, hint filmleri, Stand up filmler, gösteriler ve youtube tarafından telif hakkına sebebiyet vermeyecek filmler onayımızdan geçecek.
– Açıklamada video açıklanmak zorundadır. Örneğin kimi no na wa adlı anime filmi paylaşmak istiyorsunuz. Bu anime filminin açıklamasını girip ardından istediğiniz tanıtımı yapabilirsiniz – fansub vs. şeklinde-
– Aynı video 2 defa yüklenemez, sistem buna müsaade etmemekte.
– Eklediğiniz videoların sitede olup olmadığını kontrol edin, Sitede zaten var olan videolar onay sürecinde onaylanmayacaktır.
– Farklı tür videolar – eğitim seti vb. -paylaşacak olan üyeler, iletişim bölümünden ilgili kategorinin oluşturulmasını isteyebilirler. Kategori video içeriği uyumlu olmak zorundadır.
– Karşılaştığınız sorunlar ile ilgili iletişim bölümünden bizlere yazabilirsiniz.
Dizilistem ekibi